רח' ז'בוטינסקי 155, רמת גן

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

על נ.א.ר.א

נ.א.ר.א.הינו המרכז הרפואי הפרטי הגדול בישראל לכירורגיה קטנה ובינונית.

כמרכז כירורגי רב תחומי מקיימים בנ.א.ר.א פעולות וניתוחים קטנים ובינוניים, עד 23 שעות אשפוז, בתחומי הכירורגיה האמבולטורית הבאים:

 כלי דם | עיניים | פלסטיקה | עור ומין | גינקולוגיה | כירורגיה של כף היד | אורתופדיה | כאב | אנגיו | א.א.ג | פרוקטולוגיה | שירותים פרא רפואיים |       

   

לרשות מטופלי נ.א.ר.א עומדים 5 חדרי ניתוח מתקדמים, 5 חדרי טיפולים, חדרי אשפוז מרווחים ונעימים עם טלוויזיה ושירותים צמודים בהם 15 מיטות אשפוז ו-  9  מיטות התאוששות.

באגף מרפאות המומחים בנ.א.ר.א. ניתן לקבל ייעוץ (חוות דעת ראשונה/שנייה, בדיקת התאמה לפרוצדורה כירורגית וכן הלאה) וטיפול בתחומי הכירורגיה השונים, ביניהם: אנדוקרינולוגיה, בית חזה וריאות, עצבים, נוירולוגיה, ראומטולוגיה ומחלות כבד. ‏

טיפולים ייחודיים בנ.א.ר.א

 
טיפול ביובש וגינלי ובריחת שתן
טיפול לייזר מתקדם בבעיות של  יובש וגינלי, התרחבות הנרתיק ובריחת שתן, האופייניות לנשים בגיל המעבר, באמצעות מכשיר הלייזר הייעודי - פמיליפט.
למידע נוסף


טיפול בהזעה מוגברת בבית השחי 
מענה ארוך טווח לבעיה (בשיעורי הצלחה של למעלה מ- 90%), בטיפול לייזר אחד בלבד, עם מכשיר הלייזר המתקדם בעולם –Hydrolife. 
למידע נוסף


מרפאת כלי דם
מגוון בדיקות דופלקס לכלי הדם האורכיים והוורידיים. 
למידע נוסף


עיניים
ניתוח קטרקט באמצעות מכשיר הלייזר החדשני LENSX. 
למידע נוסף


בדיקות ראיה והתאמת משקפיים
בחנות האופטיקה שב-נ.א.ר.א תוכלו תחת קורת גג אחת לקבל בדיקת עיניים על-ידי אופטומטריסט מומחה ולרכוש משקפי ראייה. 

נ.א.ר.א ואתם בטוחים

אבני הייסוד של המרכז הרפואי הינם ערכים של איכות רפואית, מצוינות, מקצוענות, בטיחות הטיפול והמטופל, חדשנות וחוויית מטופל ייחודית.

בנ.א.ר.א פועלים לספק לכם את התנאים הטובים והמתקדמים ביותר כדי שתוכלו לקבל את הרפואה האיכותית והמקצועית ביותר ולהרגיש בטוחים.

זו הסיבה שהטיפול הרפואי בנ.א.ר.א מתאפיין ברמה הגבוהה והמתקדמת של שירותי רפואה: טכנולוגיות רפואיות מתקדמות, המהוות את המילה האחרונה בכירורגיה המערבית, ציוד רפואי חדיש ומשוכלל, סטנדרטים אתיים ומקצועיים מחמירים ובקרה מתמדת על תהליכים ופרוצדורות רפואיות.

חדרי הניתוח של נ.א.ר.א מאובזרים במילה האחרונה של המכשור הרפואי ומאפשרים למנתחים מקסימום נוחות וקידמה על מנת למקסם את הצלחת הפרוצדורה הרפואית.

בכירי הכירורגים בישראל, ביניהם מנהלי מחלקות/יחידות ומנתחים מובילים בבתי חולים ציבוריים, בוחרים לנתח את מטופליהם בנ.א.ר.א. כל מטופל בוחר את המנתח מתוך כ- 200 כירורגים העובדים עם המרכז הרפואי, בהתאם לשיטת הטיפול/הניתוח התואמת את מומחיותם.

לצידם פועל צוות מרדימים מומחים בעלי התמחויות ספציפיות בהתאם לתחומי הניתוחים.

הצוות הסיעודי של נ.א.ר.א מורכב מאנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחומי הרפואה השונים, המקפידים על שירות אישי, מכיל, אמפתי ותומך, כחלק מחוויית המטופל. 

מערך אדמיניסטרטיבי מקצועי מעניק שירות מקיף לרופאים ולמטופלים. כמטופלי נ.א.ר.א תקבלו סיוע בכל הפרוצדורות האדמיניסטרטיביות מול קופות החולים או חברות הביטוח לצד שירות אישי, אנושי ואכפתי.

המתנה? לא אצלנו

בנ.א.ר.א ניתן מענה מידי ומובטחת זמינות לתאום תורים מהיר, הן ליועצים מומחים והן לניתוחים.

במרכז העניינים

למרכז הרפואי גישה נוחה בתחבורה ציבורית מכל חלקי הארץ. מומלץ להשתמש באפליקציית moovit לקבלת המסלול הנוח ביותר. למגיעים ברכב פרטי, ניתן לחנות בחניון התת קרקעי של בנין נ.א.ר.א או בחניונים סמוכים – בתשלום. 

‏מקורות מימון

לנ.א.ר.א הסכמים עם הביטוחים המשלימים של קופות החולים כללית, מכבי, מאוחדת, לאומית וחברות הביטוח הפרטיות. צוות המרכז מלווה אתכם ונותן מענה לכל שאלה בנושא הסדרת הליכים ואישורים מול הגורמים הממנים.

גב כלכלי יציב ואיתן

נ.א.ר.א, רמת גן שייכת לרשת מרכזים כירורגים ארצית, הכולל גם את בית הרופאים TLV שבתל אביב, שם מתבצעים ניתוחים גניקולוגים ופלסטיים. החל מינואר 2017 יפעל מרכז רפואי חדש של נ.א.ר.א גם בעפולה. הפריסה הארצית מעניקה למטופלים נגישות מקסימלית וגמישות טיפולית.

ממני אליכם

בבסיסה של תפיסת העולם המאפיינת את נ.א.ר.א עומדים בסטנדרט רפואי גבוה ובלתי מתפשר וחוויית מטופל ייחודית. לכן אנו מקפידים על גיוס הרופאים הכירורגים המובילים בתחומם, צוות סיעודי מיומן, אמפתי ותומך, צוות אדמיניסטרטיבי אנושי ואכפתי ולא מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

אנו מקפידים על כללי אתיקה מחמירים, מנהל רפואי תקין ועל בטיחות המטופל והטיפול כערך עליון. 

כמנכ"לית המרכז הרפואי, אני מאמינה שלפני הכל אנו מטפלים באנשים, ורק אחר כך בבעיה הרפואית. אתם יכולים להיות בטוחים שעבורנו – אתם והצרכים האישיים שלכם, נמצאים במרכז תשומת הלב.

כתוצאה, תמצאו את דלתי פתוחה עבורכם תמיד, ואתם מוזמנם לפנות אלי בכל נושא ועניין שתמצאו לנכון, או בכל נושא שעליו לא קיבלתם מענה מספק. אני מתחייבת לחזור עם מענה תוך 24 שעות.

צוות נ.א.ר.א ואנוכי עומדים לרשותכם, להדריך וללוות אתכם צעד אחר צעד ולהיות זמינים עבורכם לכל צורך, בכל תחומי הפעילות שלנו.

אנו עושים הכל כדי שתרגישו ותהיו בטוחים בנ.א.ר.א.
בשמי ובשם הצוות המסור והמקצועי של נ.א.ר.א אנו מאחלים לכם רפואה שלמה.
בברכה,

ענת נוסבאום
מנכ"לית נ.א.ר.א

052-3669825
anat@nara.co.il

לפרטים נוספים אודות מרכז רפואי נ.א.ר.א, הקליקו כאן

?רוצה עוד פרטים
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.
לחצו כאן להוראות הגעה מלאות