רח' ז'בוטינסקי 155, רמת גן

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

שלוש סיבות לטיפול בהזעת יתר

גם אתם חוששים מהקיץ? גם לכם כבר נופלים דברים מהידיים בגלל הזעת יתר בכפות הידיים? מחליפים שוב ושוב גרביים? חולצות? כל שנה מחדש, כשמגיע הקיץ, כשכבר אי אפשר להסתיר, עולה המחשבה – אולי הגיע הזמן לטיפול בהזעת יתר. תרופות הסבתא לא עובדות – צריך פתרון אמיתי.

כי נמאס מהעיגולים מתחת לבית השחי
בחורף הצלחתם להסתיר בעזרת הסוודר, החולצות הגדולות, המעיל. אבל בקיץ כבר קשה, ואפילו לעבור לגופיות לא תמיד עוזר. לא כולנו יכולות ויכולים ללבוש סטרפלס, או ללכת עירומים ברחוב. אנחנו מנסות ומנסים להסתיר ועדיין – כשאנחנו מרימים את הידיים, יש עיגולים. לפעמים הם נמצאים גם במקומות אחרים, אבל הזעת יתר בבית השחי היא אחת הטירדות הגדולות ביותר של כל מי שסובל או סובלת מהזעת יתר. לא משנה כמה סודה לשתייה או כמה דאודורנט נשים, למעשה זה אפילו לא קשור לריח.


כי חשבון המים עולה על כל דמיון
על המזגן אפילו לא נדבר, אבל המקלחת! כמה פעמים ביום אתם מתקלחים ועדיין, עשר דקות אחרי שיצאתם, עיגול קטן. וזה הקטן – גדול יהיה. זרקתם עוד חולצה ועוד חולצה למכונת הכביסה, שגם היא משתמשת במים ובחשמל. כשאתם יוצאים, יש לכם עוד חולצות בתיק – כל אחת מהן תופסת מקום בכביסה. כל יום הוא מכונת כביסה ובאמת שכבר אי אפשר, זה לא שהמשכורת שלכם עולה בהתאם.


כי בית השחי זה לא המקום היחיד
הזעת יתר
 בידיים, בפנים, ברגליים, בגב – הזעת יתר בלילה, וגם בחורף. השמש בקיץ רק מוסיפה על הצרות שיש לכם בדרך כלל, כל השנה. לפעמים כבר עברה אצלכם המחשבה לפנות לביטוח לאומי או לכל מוסד אחר שיעזור לכם. הבעיה הזו פוגעת בביטחון העצמי, בתפקוד, בחיי היומיום. מי שבאמת סובל או סובלת ממנה יודעים: מדובר בסיוט. אם היה רק מדובר בבית השחי, דיינו. אבל נדמה שעוד רגע תזיעו מהציפורניים, וזאת לא הגזמה.

אפשר לטפל בזה, אצלינו בנ.א.ר.א, בעזרת מכשיר hydrolife, החדשני ביותר בתחומו. הטיפול אורך שעה בלבד, אינו כואב, ואין לו תופעות לוואי. הגיע הזמן לחיים החדשים שלכם – בקיץ הזה תלבשו לבן, בלי פחדים, בלי בושה, תרימו את הידיים באוויר.

?רוצה עוד פרטים
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.
לחצו כאן להוראות הגעה מלאות