רח' ז'בוטינסקי 155, רמת גן

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

על נ.א.ר.א


נארא הינו המרכז הרפואי הגדול ביותר בארץ לכירורגיה בינונית וקטנה.


לנגד עינינו עומדים ערכים של איכות רפואית, מצויינות, מקצועיות, בטיחות הטיפול, חדשנות וחווית מטופל ייחודית.


לרשותך עומדים 5 חדרי ניתוח מתקדמים, 5 חדרי טיפולים, חדרי אשפוז מרווחים ונעימים עם טלוויזיה ושירותים צמודים

הרדמה
ציוד הרדמה מתקדם ומשוכלל, העונה לכל דרישות משרד הבריאות מבחינת בטיחות החולה ואיכות ההרדמה. אפשרות להרדמה תוך ורידית מלאה והרדמה אזורית לניתוחי כף יד, כף רגל ושד. ניתוחי ילדים החל מגיל שנה. ציוד לטיפול בדרכי אוויר קשות כולל laryngoscope video

הצוות הסיעודי
צוות הסיעוד מורכב מאנשי מקצוע ייעודים לכל תחום פעילות, כולם אחים ואחיות מנוסים ומיומנים בעלי נסיון של שנים רבות. מעבר לטיפול הרפואי האיכותי, מעניק הצוות שירות אישי, מכיל, אמפתי ותומך למטופל, הקשבה ושיתוף לבני המשפחה.

חדרי ניתוח חדשניים ומתקדמים
מטופלי נ.א.ר.א יכולים להיות שקטים ורגועים בכל הקשור לסטנדרט חדרי הניתוח, שהינם המתקדמים והחדשים בשוק ומאובזרים במילה האחרונה של המכשור הרפואי.

תחומי פעילות

כמרכז כירורגי רב תחומי אנו מעניקים ייעוץ, אבחון וטיפול בכל תחומי הכירורגיה האמבולטורית ומקיימים פעולות וניתוחים קטנים ובינוניים עד 23 שעות אשפוז בתחומים הבאים:

כירורגית כלי דם

מרכז גניקולוגי

פלסטיקה – הסכמים בלעדיים

עיניים

פמליפט

טיפול בכאב כרוני

ניתוחי מוז

אנגיו

עפעפיים

כירורגיה של היד

אורטופדיה של הרגל

א.א.ג

טיפול בהזעת יתר בבית השחי

פרוקטולוגיה


נארא ואתם בטוחים

אבני הייסוד של המרכז הרפואי הינם ערכים של איכות רפואית, מצוינות, מקצוענות, בטיחות הטיפול והמטופל, חדשנות וחוויית מטופל ייחודית.

בנארא פועלים לספק לכם את התנאים הטובים והמתקדמים ביותר כדי שתוכלו לקבל את הרפואה האיכותית והמקצועית ביותר ולהרגיש בטוחים.

זו הסיבה שהטיפול הרפואי בנארא מתאפיין ברמה הגבוהה והמתקדמת של שירותי רפואה: טכנולוגיות רפואיות מתקדמות, המהוות את המילה האחרונה בכירורגיה המערבית, ציוד רפואי חדיש ומשוכלל, סטנדרטים אתיים ומקצועיים מחמירים ובקרה מתמדת על תהליכים ופרוצדורות רפואיות.

חדרי הניתוח של נארא מאובזרים במילה האחרונה של המכשור הרפואי ומאפשרים למנתחים מקסימום נוחות וקידמה על מנת למקסם את הצלחת הפרוצדורה הרפואית.

בכירי הכירורגים בישראל, ביניהם מנהלי מחלקות/יחידות ומנתחים מובילים בבתי חולים ציבוריים, בוחרים לנתח את מטופליהם בנארא כל מטופל בוחר את המנתח מתוך כ- 200 כירורגים העובדים עם המרכז הרפואי, בהתאם לשיטת הטיפול/הניתוח התואמת את מומחיותם.

לצידם פועל צוות מרדימים מומחים בעלי התמחויות ספציפיות בהתאם לתחומי הניתוחים.

הצוות הסיעודי של נארא מורכב מאנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחומי הרפואה השונים, המקפידים על שירות אישי, מכיל, אמפתי ותומך, כחלק מחוויית המטופל.

מערך אדמיניסטרטיבי מקצועי מעניק שירות מקיף לרופאים ולמטופלים. כמטופלי נ.א.ר.א תקבלו סיוע בכל הפרוצדורות האדמיניסטרטיביות מול קופות החולים או חברות הביטוח לצד שירות אישי, אנושי ואכפתי.


המתנה? לא אצלנו

בנארא ניתן מענה מידי ומובטחת זמינות לתאום תורים מהיר, הן ליועצים מומחים והן לניתוחים.


במרכז העניינים

למרכז הרפואי גישה נוחה בתחבורה ציבורית מכל חלקי הארץ. מומלץ להשתמש באפליקציית moovit לקבלת המסלול הנוח ביותר. למגיעים ברכב פרטי, ניתן לחנות בחניון אשר ממוקם בבניין נ.א.ר.א או בחניונים הסמוכים, כל החניונים הינם בתשלום.


‏הסכמים

לנארא הסכמים עם הביטוחים המשלימים של קופות החולים כללית, מכבי, מאוחדת, לאומית וחברות הביטוח הפרטיות. צוות המרכז מלווה אתכם ונותן מענה לכל שאלה בנושא הסדרת הליכים ואישורים מול הגורמים הממנים.


גב כלכלי יציב

נארא רמת גן שייכת לרשת מרכזים כירורגים ארצית, הכולל גם את RMC בעפולה ואלישע בחיפה. . הפריסה הארצית מעניקה למטופלים נגישות מקסימלית וגמישות טיפולית.


ממני אליכם

בבסיסה של תפיסת העולם המאפיינת את נארא עומדים בסטנדרט רפואי גבוה ובלתי מתפשר וחוויית מטופל ייחודית. לכן אנו מקפידים על גיוס הרופאים הכירורגים המובילים בתחומם, צוות סיעודי מיומן, אמפתי ותומך, צוות אדמיניסטרטיבי אנושי ואכפתי ולא מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

אנו מקפידים על כללי אתיקה מחמירים, מנהל רפואי תקין ועל בטיחות המטופל והטיפול כערך עליון.

כמנכ"לית הרשת, אני מאמינה שלפני הכל אנו מטפלים באנשים, ורק אחר כך בבעיה הרפואית. אתם יכולים להיות בטוחים שעבורנו – אתם והצרכים האישיים שלכם, נמצאים במרכז תשומת הלב.

כתוצאה, תמצאו את דלתי פתוחה עבורכם תמיד, ואתם מוזמנים לפנות אלי בכל נושא ועניין שתמצאו לנכון, או בכל נושא שעליו לא קיבלתם מענה מספק. אני מתחייבת לחזור עם מענה תוך 24 שעות.

צוות נארא ואנוכי עומדים לרשותכם, להדריך וללוות אתכם צעד אחר צעד ולהיות זמינים עבורכם לכל צורך, בכל תחומי הפעילות שלנו.

אנו עושים הכל כדי שתרגישו ותהיו בטוחים

בשמי ובשם הצוות המסור והמקצועי של המרכז אנו מאחלים לכם רפואה שלמה.

בברכה,

ענת נוסבאום

מנכ"לית נארא

052-3669825

anat@nara.co.il

לפרטים נוספים אודות מרכז רפואי נארא, הקליקו כאן

?רוצה עוד פרטים
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.
לחצו כאן להוראות הגעה מלאות