^

כיצד תדעי אם פמיליפט מתאים לך?

 

בדקי אילו תיאורים מאפיינים בצורה המדויקת ביותר את מה שאת מרגישה וגלי:

 

א.
האם את סובלת מדליפת שתן קלה, יובש או רפיון מינורי בנרתיק, וכאבים קלים בעת קיום יחסי מין? האם את מרגישה כי תופעות אלו מפריעות לך במידה מסוימת בחיי היומיום שלך, אך אינן פוגמות בהם בצורה חריפה?

אם ענית בחיוב לשאלות אלו:

נראה כי חוסר הנוחות שלך היא מינורית באופן יחסי. עם זאת, אם רק לאחרונה ילדת, או אם התחלת לחוות סימפטומים של תסמונות מין ושתן הקשורות לגיל המעבר, אנו ממליצים לך להמשיך לעיין בעמוד זה לקבלת מידע נוסף על מגוון בעיות נשיות בהן אולי נתקלת, או שעליהן רצית לברר. בנוסף, תוכלי למצוא כאן מידע רלוונטי בנושא פמיליפט, וכיצד טיפול זה יכול לעזור לך. המלצתנו היא לפנות למומחי נ.א.ר.א להתייעצות נוספת.

 

ב.
האם את סובלת מיובש, תחושת שריפה או גירוד או דלקות חוזרות בנרתיק? האם את חווה דליפת שתן לא רצונית בעת התעטשות, שיעול או צחוק? האם אובחנו אצלך בעיות סוגרים על ידי רופא המשפחה שלך? האם בעיות אלו מקשות על התפקוד היומיומי שלך?

אם ענית בחיוב לשאלות אלו:

נראה כי מצבך עדין, ועשוי לדרוש תשומת לב וטיפול מתאים. אם את סובלת מבעיות כגון דליפת שתן, יובש בנרתיק, או/ו חווה כאבים שכבר התחילו להשפיע לרעה על חיי היומיום שלך בעת קיום יחסי מין, סביר מאד כי פמיליפט הוא הפתרון הנכון עבורך. המלצתנו היא לפנות למומחי נ.א.ר.א להתייעצות נוספת ולקביעת תור לטיפול פמיליפט.

  

ג.
האם את סובלת מכאבים חמורים בעת קיום יחסי מין? האם את סובלת מיובש בנרתיק וחייבת להשתמש בחומרי סיכה במהלך קיום יחסים? האם קיימת אצלך נטייה ללקות בדלקת שלפוחית השתן לאחר קיום היחסים? האם את סובלת מדליפת שתן חמורה במצבים לא נעימים?  

אם ענית בחיוב לשאלות אלו:

ניתן להבין באופן ברור כי תופעות כמו דליפת שתן במאמץ, יובש בנרתיק, ו / או כאבים בזמן קיום יחסי מין, מתנגשות עם החיים שלך על בסיס יומי. קבלת טיפול נאות תבטיח כי סימפטומים אלו יהיו תחת שליטה, ותשנה את חייך לטובה בצורה משמעותית. פמיליפט מציעה לך פתרון בטוח, ללא כאבים, מהיר ויעיל שיחזיר לך את הביטחון העצמי, המיני והנשי שלך, במהירות. לא תאמיני איך חייך יכולים להשתנות! המלצתנו היא לפנות למומחי נ.א.ר.א להתייעצות נוספת ולקביעת תור לטיפול פמיליפט.