רח' ז'בוטינסקי 155, רמת גן

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

דוקטור גרינוולד יואל

פודיאטור מומחה לכף רגל

השכלה וניסיון רפואי

בשנת 1986 היה דוקטור יואל גרינוולד הראשון לבצע בארץ ניתוחים בתחום הפודיאטריה, בעת ששימש כמתמחה הראשון במשרה מלאה בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

כיום יואל גרינוולד מקבל מטופלים במרפאותיו הפרטיות (בנתניה ובפתח-תקווה). ניתוחים הוא מבצע, במידת הצורך, במרכז הרפואי נ.א.ר.א שברמת-גן או בבית החולים אסותא שבתל-אביב. בנוסף לכך, הוא מעניק ייעוץ בתחום רפואת כף הרגל למרפאת הסוכרת שבבית החולים לניאדו בנתניה.

בשנת 1981 סיים יואל גרינוולד בהצטיינות לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטת קווינס קולג' שבניו-יורק. תואר Doctor of Podiatric Medicine מצטיין קיבל בשנת 1985 מטעם New York College of Podiatric Medicine. את התמחותו בכירורגיית כף הרגל ביצע במרכז הרפואי סיינט מייקלס שבניו ג'רזי עד לשנת 1986.

לאחר ההתמחות יואל גרינוולד יצר קשר עם APF – ארגון של רופאים אמריקאים ממוצא יהודי, אשר מחבר, בין היתר, בין רופאים אמריקאים לבתי חולים בישראל. תחום רפואת כף הרגל היה עוד בחיתוליו בתקופה זו, והורגש מחסור בפודיאטרים מומחים. מסיבה זו, הוא עבר להתגורר בישראל בשנת 1986, ופתח את מרפאת כף הרגל במחלקה האורתופדית של בית החולים הדסה עין כרם. בשנת 1987 השלים התמחות כירורגית בבית החולים הדסה עין כרם. ניתוחים של כף הרגל הוא ביצע הן בבית החולים הדסה עין כרם והן בבית החולים הדסה הר הצופים.

בשנים 1987 - 1992 חזר לשהות בארצות הברית, כדי לעסוק בפודיאטריה במרפאה עצמאית. בשנת 1993 עלה ארצה, לא לפני שקיבל סמכות של Board Certification מטעם American Board of Podiatric Orthopedics and Primary Podiatric Medicine.

 

חברות באיגודים

מוסמך מטעם American Board Of Podiatric Medicine 
חבר בארגון הפודיאטרים בישראל